Interlands

Page content

Interlands

Het Nederlands Elftal speelde tot en met 13 november 2016 (Luxemburg - Nederland 1-3) in totaal 777 interlands.

DuelsGewonnenGelijkVerloren  +  - +/-
777389 (50,65 %)172 (22,16 %)216 (27,84 %)15911012+579

 

Deze 777 wedstrijden kunnen als volgt worden onderverdeeld:

Soort duelDuelsWGV+-+/-
Oefenwedstrijden440185110145855710+145
WK-kwalificatie11978241728385+198
WK-eindronde502712118648+38
EK-kwalificatie11072152325885+173
EK-eindronde35178105737+20
Mini-WK201113-2
Olympische Spelen2110295144+7
Confederations Cup-------

 

Recordinternationals & Topscorers aller tijden van Oranje

#RecordinternationalsDuels #TopscorersGoalsDuels
1.Edwin van der Sar1301.Robin van Persie50101
2.Wesley Sneijder1262.Klaas-Jan Huntelaar4276
3.Frank de Boer1123.Patrick Kluivert4079
4.Rafael van der Vaart1094.Dennis Bergkamp3779
5.Giovanni van Bronckhorst1065.Faas Wilkes3538
6.Dirk Kuijt1046.Ruud van Nistelrooy3570
7.Phillip Cocu1017.Abe Lenstra3347
8.Robin van Persie1018.Johan Cruijff3348
9.Arjen Robben899.Arjen Robben3189
10.John Heitinga8710.Wesley Sneijder30126

.

.

Wedstrijdprogramma Nederlands Elftal:

778.25/03/201720:45Bulgarije - NederlandKwal. WK 2018
779.28/03/2017n.n.b.Nederland - ItaliëOefenwedstrijd
780.09/06/201720:45Nederland - LuxemburgKwal. WK 2018
781.31/08/201720:45Frankrijk - NederlandKwal. WK 2018
782.03/09/201718:00Nederland - BulgarijeKwal. WK 2018
783.07/10/201720:45Wit-Rusland - NederlandKwal. WK 2018
784.10/10/201720:45Nederland - ZwedenKwal. WK 2018

 


Alle interlands van het Nederlands Elftal
# interland - datum - thuisteam - gasten - uitslag - type duel - toeschouwers - bondscoach

2016
777.13/11/2016Luxemburg - Nederland 1-3Kwal. WK 2018  8.000Danny Blind
776.09/11/2016Nederland - België 1-1Oefenwedstrijd37.500Danny Blind
775.10/10/2016Nederland - Frankrijk 0-1Kwal. WK 201847.000Danny Blind
774.07/10/2016Nederland - Wit-Rusland 4-1Kwal. WK 201841.200Danny Blind
773.06/09/2016Zweden - Nederland 1-1Kwal. WK 201836.128Danny Blind
772.01/09/2016Nederland - Griekenland 1-2Oefenwedstrijd36.128Danny Blind
771.04/06/2016Oostenrijk - Nederland 0-2Oefenwedstrijd48.000Danny Blind
770.01/06/2016Polen - Nederland 1-2Oefenwedstrijd41.000Danny Blind
769.27/05/2016Ierland - Nederland 1-1Oefenwedstrijd42.438Danny Blind
.
2015
768.29/03/2016Engeland - Nederland 1-2Oefenwedstrijd82.831Danny Blind
767.25/03/2016Nederland - Frankrijk 2-3Oefenwedstrijd46.103Danny Blind
766.13/11/2015Wales - Nederland 2-3Oefenwedstrijd25.699Danny Blind
765.13/10/2015Nederland - Tsjechië 2-3Kwal. EK 201646.000Danny Blind
764.10/10/2015Kazachstan - Nederland 1-2Kwal. EK 201620.000Danny Blind
763.06/09/2015Turkije - Nederland 3-0Kwal. EK 201642.000Danny Blind
762.03/09/2015Nederland - IJsland 0-1Kwal. EK 201647.000Danny Blind
761.12/06/2015Letland - Nederland 0-2Kwal. EK 2016  9.500Guus Hiddink
760.05/06/2015Nederland - Verenigde Staten 3-4Oefenwedstrijd46.000Guus Hiddink
759.31/03/2015Nederland - Spanje 2-0Oefenwedstrijd51.500Guus Hiddink
758.28/03/2015Nederland - Turkije 1-1Kwal. EK 201649.500Guus Hiddink
.
2014
757.16/11/2014Nederland - Letland 6-0Kwal. EK 201647.500Guus Hiddink
756.12/11/2014Nederland - Mexico 2-3Oefenwedstrijd35.000Guus Hiddink
755.13/10/2014IJsland - Nederland 2-0Kwal. EK 201610.000Guus Hiddink
754.10/10/2014Nederland - Kazachstan 3-1Kwal. EK 201645.000Guus Hiddink
753.09/09/2014Tsjechië - Nederland 2-1Kwal. EK 201617.946Guus Hiddink
752.04/09/2014Italië - Nederland 2-0Oefenwedstrijd48.000Guus Hiddink
751.12/07/2014Brazilië - Nederland 0-3 WK 201468.034L. van Gaal
750.09/07/2014Ned. - Argentinië 0-0 n.v.; 2-4 n.s.WK 201463.267L. van Gaal
749.05/07/2014Ned. - Costa Rica 0-0 nv; 4-3 nsWK 201451.179L. van Gaal
748.29/06/2014Nederland - Mexico 2-1WK 201458.817L. van Gaal
747.23/06/2014Nederland - Chili 2-0WK 201462.996L. van Gaal
746.18/06/2014Australië – Nederland 2-3WK 201442.877L. van Gaal
745.13/06/2014Spanje - Nederland 1-5WK 201448.173L. van Gaal
744.04/06/2014Nederland – Wales 2-0Oefenwedstrijd51.000L. van Gaal
743.31/05/2014Nederland – Ghana 1-0Oefenwedstrijd48.000L. van Gaal
742.17/05/2014Nederland – Ecuador 1-1Oefenwedstrijd50.000L. van Gaal
741.05/03/2014Frankrijk – Nederland 2-0Oefenwedstrijd80.000L. van Gaal
.
2013
740.19/11/2013Nederland – Colombia 0-0Oefenwedstrijd51.000L. van Gaal
739.16/11/2013Japan – Nederland 2-2Oefenwedstrijd13.616L. van Gaal
738.15/10/2013Turkije – Nederland 0-2Kwal. WK 201441.814L. van Gaal
737.11/10/2013Nederland - Hongarije 8-1Kwal. WK 201450.000L. van Gaal
736.10/09/2013Andorra - Nederland 0-2Kwal. WK 2014     850L. van Gaal
735.06/09/2013Estland - Nederland 2-2Kwal. WK 201410.210L. van Gaal
734.14/08/2013Portugal - Nederland 1-1Oefenwedstrijd29.021L. van Gaal
733.11/06/2013China - Nederland 0-2Oefenwedstrijd35.000L. van Gaal
732.07/06/2013Indonesië - Nederland 0-3Oefenwedstrijd80.000L. van Gaal
731.26/03/2013Nederland - Roemenië 4-0Kwal. WK 201448.000L. van Gaal
730.22/03/2013Nederland - Estland 3-0Kwal. WK 201449.000L. van Gaal
729.06/02/2013Nederland - Italië 1-1Oefenwedstrijd45.000L. van Gaal
.
2012
728.14/11/2012Nederland - Duitsland 0-0Oefenwedstrijd50.000L. van Gaal
727.16/10/2012Roemenië - Nederland 1-4Kwal. WK 201455.000L. van Gaal
726.12/10/2012Nederland - Andorra 3-0Kwal. WK 201438.000L. van Gaal
725.11/09/2012Hongarije - Nederland 1-4Kwal. WK 201422.700L. van Gaal
724.07/09/2012Nederland - Turkije 2-0Kwal. WK 201449.500L. van Gaal
723.15/08/2012België - Nederland 4-2Oefenwedstrijd46.000L. van Gaal
722.17/06/2012Portugal - Nederland 2-1EK 201237.445B. v. Marwijk
721.13/06/2012Nederland - Duitsland 1-2EK 201235.000B. v. Marwijk
720.09/06/2012Nederland - Denemarken 0-1EK 201239.923B. v. Marwijk
719.02/06/2012Nederland - Noord-Ierland 6-0Oefenwedstrijd50.000B. v. Marwijk
718.30/05/2012Nederland - Slowakije 2-0Oefenwedstrijd45.000B. v. Marwijk
717.26/05/2012Nederland - Bulgarije 1-2Oefenwedstrijd45.000B. v. Marwijk
716.29/02/2012Engeland - Nederland 2-3Oefenwedstrijd76.283B. v. Marwijk
.
2011
715.15/11/2011Duitsland - Nederland 3-0Oefenwedstrijd51.500B. v. Marwijk
714.11/11/2011Nederland - Zwitserland 0-0Oefenwedstrijd49.000B. v. Marwijk
713.11/10/2011Zweden - Nederland 3-2Kwal. EK 201233.000B. v. Marwijk
712.07/10/2011Nederland - Moldavië 1-0Kwal. EK 201247.000B. v. Marwijk
711.06/09/2011Finland - Nederland 0-2Kwal. EK 201221.580B. v. Marwijk
710.02/09/2011Nederland - San Marino 11-0Kwal. EK 201235.000B. v. Marwijk
709.08/06/2011Uruguay - Ned. 1-1 n.v.; 4-3 n.s.Oefenwedstrijd50.000B. v. Marwijk
708.04/06/2011Brazilië - Nederland 0-0Oefenwedstrijd48.000B. v. Marwijk
707.29/03/2011Nederland - Hongarije 5-3Kwal. EK 201251.775B. v. Marwijk
706.25/03/2011Hongarije - Nederland 0-4Kwal. EK 201225.000B. v. Marwijk
705.09/02/2011Nederland - Oostenrijk 3-1Oefenwedstrijd34.000B. v. Marwijk
.
2010
704.17/11/2010Nederland - Turkije 1-0Oefenwedstrijd40.000B. v. Marwijk
703.12/10/2010Nederland - Zweden 4-1Kwal. EK 201250.000B. v. Marwijk
702.08/10/2010Moldavië - Nederland 0-1Kwal. EK 201210.500B. v. Marwijk
701.07/09/2010Nederland - Finland 2-1Kwal. EK 201230.000B. v. Marwijk
700.03/09/2010San Marino - Nederland 0-5Kwal. EK 2012   4.127B. v. Marwijk
699.11/08/2010Oekraïne - Nederland 1-1Oefenwedstrijd14.000B. v. Marwijk
698.11/07/2010Nederland - Spanje 0-1 n.v.WK 201084.490B. v. Marwijk
697.06/07/2010Uruguay - Nederland 2-3WK 201062.479B. v. Marwijk
696.02/07/2010Nederland - Brazilië 2-1WK 201040.196B. v. Marwijk
695.28/06/2010Nederland - Slowakije 2-1WK 201061.962B. v. Marwijk
694.24/06/2010Kameroen - Nederland 1-2WK 201063.093B. v. Marwijk
693.19/06/2010Nederland - Japan 1-0WK 201062.010B. v. Marwijk
692.14/06/2010Nederland - Denemarken 2-0WK 201083.465B. v. Marwijk
691.05/06/2010Nederland - Hongarije 6-1Oefenwedstrijd48.000B. v. Marwijk
690.01/06/2010Nederland - Ghana 4-1Oefenwedstrijd35.000B. v. Marwijk
689.26/05/2010Nederland - Mexico 2-1Oefenwedstrijd20.000B. v. Marwijk
688.03/03/2010Nederland - Verenigde Staten 2-1Oefenwedstrijd46.630B. v. Marwijk
.
2009
687.18/11/2009Nederland - Paraguay 0-0Oefenwedstrijd14.130B. v. Marwijk
686.14/11/2009Italië - Nederland 0-0Oefenwedstrijd14.000B. v. Marwijk
685.10/10/2009Australië - Nederland 0-0Oefenwedstrijd40.580B. v. Marwijk
684.09/09/2009Schotland - Nederland 0-1Kwal. WK 201051.230B. v. Marwijk
683.05/09/2009Nederland - Japan 3-0Oefenwedstrijd23.750B. v. Marwijk
682.12/08/2009Nederland - Engeland 2-2Oefenwedstrijd48.000B. v. Marwijk
681.10/06/2009Nederland - Noorwegen 2-0Kwal. WK 201045.500B. v. Marwijk
680.06/06/2009IJsland - Nederland 1-2Kwal. WK 2010  9.800B. v. Marwijk
679.01/04/2009Nederland - Macedonië 4-0Kwal. WK 201047.000B. v. Marwijk
678.28/03/2009Nederland - Schotland 3-0Kwal. WK 201049.500B. v. Marwijk
677.11/02/2009Tunesië - Nederland 1-1Oefenwedstrijd17.000B. v. Marwijk
.
2008
676.19/11/2008Nederland - Zweden 3-1Oefenwedstrijd25.000B. v. Marwijk
675.15/10/2008Noorwegen - Nederland 0-1Kwal. WK 201023.800B. v. Marwijk
674.11/10/2008Nederland - IJsland 2-0Kwal. WK 201037.000B. v. Marwijk
673.10/09/2008Macedonië - Nederland 1-2Kwal. WK 201012.000B. v. Marwijk
672.06/09/2008Nederland - Australië 1-2Oefenwedstrijd25.000B. v. Marwijk
671.20/08/2008Rusland - Nederland 1-1Oefenwedstrijd25.000B. v. Marwijk
670.21/06/2008Nederland - Rusland 1-3 n.v.EK 200838.374M. van Basten
669.17/06/2008Nederland - Roemenië 2-0EK 200830.000M. van Basten
668.13/06/2008Nederland - Frankrijk 4-1EK 200830.777M. van Basten
667.09/06/2008Nederland - Italië 3-0EK 200830.000M. van Basten
666.01/06/2008Nederland - Wales 2-0Oefenwedstrijd49.000M. van Basten
665.29/05/2008Nederland - Denemarken 1-1Oefenwedstrijd35.000M. van Basten
664.24/05/2008Nederland - Oekraïne 3-0Oefenwedstrijd40.000M. van Basten
663.26/03/2008Oostenrijk - Nederland 3-4Oefenwedstrijd40.500M. van Basten
662.06/02/2008Kroatië - Nederland 0-3Oefenwedstrijd28.000M. van Basten
.
2007
661.21/11/2007Wit-Rusland - Nederland 2-1Kwal. EK 200815.000M. van Basten
660.17/11/2007Nederland - Luxemburg 1-0Kwal. EK 200848.000M. van Basten
659.17/10/2007Nederland - Slovenië 2-0Kwal. EK 200835.000M. van Basten
658.13/10/2007Roemenië - Nederland 1-0Kwal. EK 200815.500M. van Basten
657.12/09/2007Albanië - Nederland 0-1Kwal. EK 200815.000M. van Basten
656.08/09/2007Nederland - Bulgarije 2-0Kwal. EK 200850.000M. van Basten
655.22/08/2007Zwitserland - Nederland 2-1Oefenwedstrijd24.000M. van Basten
654.06/06/2007Thailand - Nederland 1-3Oefenwedstrijd20.000M. van Basten
653.02/06/2007Zuid-Korea - Nederland 0-2Oefenwedstrijd69.000M. van Basten
652.28/03/2007Slovenië - Nederland 0-1Kwal. EK 200810.000M. van Basten
651.24/03/2007Nederland - Roemenië 0-0Kwal. EK 200849.000M. van Basten
650.07/02/2007Nederland - Rusland 4-1Oefenwedstrijd22.000M. van Basten
.
2006
649.15/11/2006Nederland - Engeland 1-1Oefenwedstrijd45.000M. van Basten
648.11/10/2006Nederland - Albanië 2-1Kwal. EK 200837.000M. van Basten
647.07/10/2006Bulgarije - Nederland 1-1Kwal. EK 200830.000M. van Basten
646.06/09/2006Nederland - Wit-Rusland 3-0Kwal. EK 200835.000M. van Basten
645.02/09/2006Luxemburg - Nederland 0-1Kwal. EK 2008  7.500M. van Basten
644.16/08/2006Ierland - Nederland 0-4Oefenwedstrijd44.000M. van Basten
643.25/06/2006Portugal - Nederland 1-0WK 200641.000M. van Basten
642.21/06/2006Nederland - Argentinië 0-0WK 200648.000M. van Basten
641.16/06/2006Nederland - Ivoorkust 2-1WK 200652.000M. van Basten
640.11/06/2006Servië en Montenegro - Ned. 0-1WK 200637.216M. van Basten
63904/06/2006Nederland - Australië 1-1Oefenwedstrijd46.000M. van Basten
63801/06/2006Nederland - Mexico 2-1Oefenwedstrijd35.000M. van Basten
637.27/05/2006Nederland - Kameroen 1-0Oefenwedstrijd46.228M. van Basten
636.01/03/2006Nederland - Ecuador 1-0Oefenwedstrijd30.000M. van Basten
.
2005
635.12/11/2005Nederland - Italië 1-3Oefenwedstrijd50.000M. van Basten
634.12/10/2005Nederland - Macedonië 0-0Kwal. WK 200650.000M. van Basten
633.08/10/2005Tsjechië - Nederland 0-2Kwal. WK 200618.500M. van Basten
632.07/09/2005Nederland - Andorra 4-0Kwal. WK 200630.000M. van Basten
631.03/09/2005Armenië - Nederland 0-1Kwal. WK 2006   4.000M. van Basten
630.17/08/2005Nederland - Duitsland 2-2Oefenwedstrijd45.500M. van Basten
629.08/06/2005Finland - Nederland 0-4Kwal. WK 200637.000M. van Basten
628.04/06/2005Nederland - Roemenië 2-0Kwal. WK 200650.000M. van Basten
627.30/03/2005Nederland - Armenië 2-0Kwal. WK 200633.500M. van Basten
626.26/03/2005Roemenië - Nederland 0-2Kwal. WK 200619.000M. van Basten
625.09/02/2005Engeland - Nederland 0-0Oefenwedstrijd42.000M. van Basten
.
2004
624.17/11/2004Andorra - Nederland 0-3Kwal. WK 2006   1.500M. van Basten
623.13/10/2004Nederland - Finland 3-1Kwal. WK 200650.000M. van Basten
622.09/10/2004Macedonië - Nederland 2-2Kwal. WK 200618.000M. van Basten
621.08/09/2004Nederland - Tsjechië 2-0Kwal. WK 200652.000M. van Basten
620.03/09/2004Nederland - Liechtenstein 3-0Oefenwedstrijd15.000M. van Basten
619.18/08/2004Zweden - Nederland 2-2Oefenwedstrijd20.377M. van Basten
618.30/06/2004Portugal - Nederland 2-1EK 200446.679Dick Advocaat
617.26/06/2004Ned. - Zweden 0-0 n.v.; 5-4 n.s.EK 200430.000Dick Advocaat
616.23/06/2004Nederland - Letland 3-0EK 200430.000Dick Advocaat
615.19/06/2004Nederland - Tsjechië 2-3EK 200429.935Dick Advocaat
614.15/06/2004Nederland - Duitsland 1-1EK 200448.000Dick Advocaat
613.05/06/2004Nederland - Ierland 0-1Oefenwedstrijd42.000Dick Advocaat
612.01/06/2004Nederland - Faeroër Eilanden 3-0Oefenwedstrijd  3.200Dick Advocaat
611.29/05/2004Nederland - België 0-1Oefenwedstrijd34.000Dick Advocaat
610.28/04/2004Nederland - Griekenland 4-0Oefenwedstrijd20.000Dick Advocaat
609.31/03/2004Nederland - Frankrijk 0-0Oefenwedstrijd49.000Dick Advocaat
608.18/02/2004Nederland - Verenigde Staten 1-0Oefenwedstrijd29.700Dick Advocaat
.
2003
607.19/11/2003Nederland - Schotland 6-0Kwal. EK 200452.000Dick Advocaat
606.15/11/2003Schotland - Nederland 1-0Kwal. EK 200452.000Dick Advocaat
605.11/10/2003Nederland - Moldavië 5-0Kwal. EK 200428.000Dick Advocaat
604.10/09/2003Tsjechië - Nederland 3-1Kwal. EK 200430.000Dick Advocaat
603.06/09/2003Nederland - Oostenrijk 3-1Kwal. EK 200447.000Dick Advocaat
602.20/08/2003België - Nederland 1-1Oefenwedstrijd38.000Dick Advocaat
601.07/06/2003Wit-Rusland - Nederland 0-2Kwal. EK 200428.500Dick Advocaat
600.30/04/2003Nederland - Portugal 1-1Oefenwedstrijd25.000Dick Advocaat
599.02/04/2003Moldavië - Nederland 1-2Kwal. EK 200412.000Dick Advocaat
598.29/03/2003Nederland - Tsjechië 1-1Kwal. EK 200445.000Dick Advocaat
597.12/02/2003Nederland - Argentinië 1-0Oefenwedstrijd45.000Dick Advocaat
.
2002
596.20/11/2002Duitsland - Nederland 1-3Oefenwedstrijd60.600Dick Advocaat
595.16/10/2002Oostenrijk - Nederland 0-3Kwal. EK 200446.300Dick Advocaat
594.07/09/2002Nederland - Wit-Rusland 3-0Kwal. EK 200434.000Dick Advocaat
593.21/08/2002Noorwegen - Nederland 0-1Oefenwedstrijd15.356Dick Advocaat
592.19/05/2002Verenigde Staten - Nederland 0-2Oefenwedstrijd30.000Dick Advocaat
591.27/03/2002Nederland - Spanje 1-0Oefenwedstrijd40.000Dick Advocaat
590.13/02/2002Nederland - Engeland 1-1Oefenwedstrijd43.000Dick Advocaat
.
2001
589.10/11/2001Denemarken - Nederland 1-1Oefenwedstrijd20.354L. van Gaal
588.06/10/2001Nederland - Andorra 4-0Kwal. WK 200218.500L. van Gaal
587.05/09/2001Nederland - Estland 5-0Kwal. WK 200228.000L. van Gaal
586.01/09/2001Ierland - Nederland 1-0Kwal. WK 200234.000L. van Gaal
585.15/08/2001Engeland - Nederland 0-2Oefenwedstrijd35.238L. van Gaal
584.02/06/2001Estland - Nederland 2-4Kwal. WK 2002 8.000L. van Gaal
583.25/04/2001Nederland - Cyprus 4-0Kwal. WK 200230.000L. van Gaal
582.28/03/2001Portugal - Nederland 2-2Kwal. WK 200245.000L. van Gaal
581.24/03/2001Andorra - Nederland 0-5Kwal. WK 2002  1.000L. van Gaal
580.28/02/2001Nederland - Turkije 0-0Oefenwedstrijd48.500L. van Gaal
.
2000
579.15/11/2000Spanje - Nederland 1-2Oefenwedstrijd30.000L. van Gaal
578.11/10/2000Nederland - Portugal 0-2Kwal. WK 200248.000L. van Gaal
577.07/10/2000Cyprus - Nederland 0-4Kwal. WK 2002   7.500L. van Gaal
576.02/09/2000Nederland - Ierland 2-2Kwal. WK 200250.000L. van Gaal
575.29/06/2000Nederland - Italië 0-0; 1-3 n.s.EK 200050.000F. Rijkaard
574.25/06/2000Nederland - Joegoslavië 6-1EK 200050.000F. Rijkaard
573.21/06/2000Nederland - Frankrijk 3-2EK 200050.000F. Rijkaard
572.16/06/2000Nederland - Denemarken 3-0EK 200050.000F. Rijkaard
571.11/06/2000Nederland - Tsjechië 1-0EK 200050.833F. Rijkaard
570.04/06/2000Nederland - Polen 3-1Oefenwedstrijd  2.000F. Rijkaard
569.27/05/2000Nederland - Roemenië 2-1Oefenwedstrijd43.500F. Rijkaard
568.26/04/2000Nederland - Schotland 0-0Oefenwedstrijd28.000F. Rijkaard
567.29/03/2000België - Nederland 2-2Oefenwedstrijd50.000F. Rijkaard
566.23/02/2000Nederland - Duitsland 2-1Oefenwedstrijd50.000F. Rijkaard
.
1999
565.13/11/1999Nederland - Tsjechië 1-1Oefenwedstrijd23.000F. Rijkaard
564.09/10/1999Nederland - Brazilië 2-2Oefenwedstrijd51.000F. Rijkaard
563.04/09/1999Nederland - België 5-5Oefenwedstrijd25.000F. Rijkaard
562.18/08/1999Denemarken - Nederland 0-0Oefenwedstrijd15.000F. Rijkaard
561.08/06/1999Brazilië - Nederland 3-1Oefenwedstrijd25.000F. Rijkaard
560.05/06/1999Brazilië - Nederland 2-2Oefenwedstrijd35.000F. Rijkaard
559.28/04/1999Nederland - Marokko 1-2Oefenwedstrijd24.000F. Rijkaard
558.31/03/1999Nederland - Argentinië 1-1Oefenwedstrijd49.500F. Rijkaard
557.10/02/1999Portugal - Nederland 0-0Oefenwedstrijd25.000F. Rijkaard
.
1998
556.18/11/1998Duitsland - Nederland 1-1Oefenwedstrijd45.000F. Rijkaard
555.13/10/1998Nederland - Ghana 0-0Oefenwedstrijd14.500F. Rijkaard
554.10/10/1998Nederland - Peru 2-0Oefenwedstrijd10.000F. Rijkaard
553.11/07/1998Nederland - Kroatië 1-2WK 199835.000Guus Hiddink
552.07/07/1998Brazilië - Ned. 1-1 n.v.; 4-2 n.s.WK 199860.000Guus Hiddink
551.04/07/1998Nederland - Argentinië 2-1WK 199855.000Guus Hiddink
550.29/06/1998Nederland - Joegoslavië 2-1WK 199835.000Guus Hiddink
549.25/06/1998Nederland - Mexico 2-2WK 199836.000Guus Hiddink
548.20/06/1998Nederland - Zuid-Korea 5-0WK 199840.000Guus Hiddink
547.13/06/1998Nederland - België 0-0WK 199875.000Guus Hiddink
546.05/06/1998Nederland - Nigeria 5-1Oefenwedstrijd44.500Guus Hiddink
545.01/06/1998Nederland - Paraguay 5-1Oefenwedstrijd21.000Guus Hiddink
544.27/05/1998Nederland - Kameroen 0-0Oefenwedstrijd24.000Guus Hiddink
543.24/02/1998Mexico - Nederland 2-3Oefenwedstrijd   7.077Guus Hiddink
542.21/02/1998Verenigde Staten - Nederland 0-2Oefenwedstrijd20.379Guus Hiddink
.
1997
541.11/10/1997Nederland - Turkije 0-0Kwal. WK 199850.000Guus Hiddink
540.06/09/1997Nederland - België 3-1Kwal. WK 199845.000Guus Hiddink
539.04/06/1997Zuid-Afrika - Nederland 0-2Oefenwedstrijd35.000Guus Hiddink
538.30/04/1997San Marino - Nederland 0-6Kwal. WK 1998   2.832Guus Hiddink
537.02/04/1997Turkije - Nederland 1-0Kwal. WK 199830.000Guus Hiddink
536.29/03/1997Nederland - San Marino 4-0Kwal. WK 199851.000Guus Hiddink
535.26/02/1997Frankrijk - Nederland 2-1Oefenwedstrijd35.331Jan Rab
.
1996
534.14/12/1996België - Nederland 0-3Kwal. WK 199840.000Guus Hiddink
533.09/11/1996Nederland - Wales 7-1Kwal. WK 199825.000Guus Hiddink
532.05/10/1996Wales - Nederland 1-3Kwal. WK 199838.000Guus Hiddink
531.31/08/1996Nederland - Brazilië 2-2Oefenwedstrijd27.500Guus Hiddink
530.22/06/1996Frankrijk - Ned. 0-0 n.v.; 5-4 n.s.EK 199637.465Guus Hiddink
529.18/06/1996Nederland - Engeland 1-4EK 199676.798Guus Hiddink
528.13/06/1996Nederland - Zwitserland 2-0EK 199636.800Guus Hiddink
527.10/06/1996Nederland - Schotland 0-0EK 199639.400Guus Hiddink
526.04/06/1996Nederland - Ierland 3-1Oefenwedstrijd15.002Guus Hiddink
525.29/05/1996Nederland - China 2-0Oefenwedstrijd10.000Guus Hiddink
524.24/04/1996Nederland - Duitsland 0-1Oefenwedstrijd40.000Guus Hiddink
.
1995
523.13/12/1995Nederland - Ierland 2-0Kwal. EK 199640.250Guus Hiddink
522.15/11/1995Nederland - Noorwegen 3-0Kwal. EK 199648.000Guus Hiddink
521.11/10/1995Malta - Nederland 0-4Kwal. EK 1996  8.000Guus Hiddink
520.06/09/1995Nederland - Wit-Rusland 1-0Kwal. EK 199622.000Guus Hiddink
519.07/06/1995Wit-Rusland - Nederland 1-0Kwal. EK 199628.000Guus Hiddink
518.26/04/1995Tsjechië - Nederland 3-1Kwal. EK 199617.463Guus Hiddink
517.29/03/1995Nederland - Malta 4-0Kwal. EK 199630.134Guus Hiddink
516.22/02/1995Nederland - Portugal 0-1Oefenwedstrijd24.500Guus Hiddink
515.18/01/1995Nederland - Frankrijk 0-1Oefenwedstrijd14.000Guus Hiddink
.
1994
514.14/12/1994Nederland - Luxemburg 5-0Kwal. EK 199626.000Dick Advocaat
513.16/11/1994Nederland - Tsjechië 0-0Kwal. EK 199643.450Dick Advocaat
512.12/10/1994Noorwegen - Nederland 1-1Kwal. EK 199622.000Dick Advocaat
511.07/09/1994Luxemburg - Nederland 0-4Kwal. EK 1996   8.120Dick Advocaat
510.09/07/1994Nederland - Brazilië 2-3WK 199463.998Dick Advocaat
509.04/07/1994Nederland - Ierland 2-0WK 199461.200Dick Advocaat
508.29/06/1994Marokko - Nederland 1-2WK 199460.578Dick Advocaat
507.25/06/1994België - Nederland 1-0WK 199460.160Dick Advocaat
506.20/06/1994Nederland - Saoedi-Arabië 2-1WK 199452.435Dick Advocaat
505.12/06/1994Canada - Nederland 0-3Oefenwedstrijd20.144Dick Advocaat
504.01/06/1994Nederland - Hongarije 7-1Oefenwedstrijd27.450Dick Advocaat
503.27/05/1994Nederland - Schotland 3-1Oefenwedstrijd17.000Dick Advocaat
502.20/04/1994Nederland - Ierland 0-1Oefenwedstrijd14.000Dick Advocaat
501.23/03/1994Schotland - Nederland 0-1Oefenwedstrijd36.809Dick Advocaat
500.19/01/1994Tunesië - Nederland 2-2Oefenwedstrijd26.557Dick Advocaat
.
1993
499.17/11/1993Polen - Nederland 1-3Kwal. WK 199420.000Dick Advocaat
498.13/10/1993Nederland - Engeland 2-0Kwal. WK 199446.000Dick Advocaat
497.22/09/1993San Marino - Nederland 0-7Kwal. WK 1994  3.340Dick Advocaat
496.09/06/1993Nederland - Noorwegen 0-0Kwal. WK 199448.000Dick Advocaat
495.28/04/1993Engeland - Nederland 2-2Kwal. WK 199477.000Dick Advocaat
494.24/03/1993Nederland - San Marino 6-0Kwal. WK 199412.500Dick Advocaat
493.24/02/1993Nederland - Turkije 3-1Kwal. WK 199413.000Dick Advocaat
.
1992
492.16/12/1992Turkije - Nederland 1-3Kwal. WK 199422.000Dick Advocaat
491.14/10/1992Nederland - Polen 2-2Kwal. WK 199414.500Dick Advocaat
490.23/09/1992Noorwegen - Nederland 2-1Kwal. WK 199421.500Dick Advocaat
489.09/09/1992Nederland - Italië 2-3Oefenwedstrijd12.800Dick Advocaat
488.22/06/1992Ned. - Denemarken 2-2; 4-5 n.s.EK 199237.450Rinus Michels
487.18/06/1992Nederland - Duitsland 3-1EK 199237.725Rinus Michels
486.15/06/1992Nederland - GOS 0-0EK 199234.440Rinus Michels
485.12/06/1992Nederland - Schotland 1-0EK 199232.000Rinus Michels
484.05/06/1992Frankrijk - Nederland 1-1Oefenwedstrijd45.000Rinus Michels
483.30/05/1992Nederland - Wales 4-0Oefenwedstrijd15.000Rinus Michels
482.27/05/1992Nederland - Oostenrijk 3-2Oefenwedstrijd15.000Rinus Michels
481.25/03/1992Nederland - Joegoslavië 2-0Oefenwedstrijd10.300Rinus Michels
480.12/02/1992Portugal - Nederland 2-0Oefenwedstrijd  2.463Rinus Michels
.
1991
479.04/12/1991Griekenland - Nederland 0-2Kwal. EK 199230.000Rinus Michels
478.16/10/1991Nederland - Portugal 1-0Kwal. EK 199248.500Rinus Michels
477.11/09/1991Nederland - Polen 1-1Oefenwedstrijd14.000Rinus Michels
476.05/06/1991Finland - Nederland 1-1Kwal. EK 199221.207Rinus Michels
475.17/04/1991Nederland - Finland 2-0Kwal. EK 199227.000Rinus Michels
474.13/03/1991Nederland - Malta 1-0Kwal. EK 199236.383Rinus Michels
.
1990
473.19/12/1990Malta - Nederland 0-8Kwal. EK 199216.000Rinus Michels
472.21/11/1990Nederland - Griekenland 2-0Kwal. EK 199229.000Rinus Michels
471.17/10/1990Portugal - Nederland 1-0Kwal. EK 199235.000Rinus Michels
470.26/09/1990Italië - Nederland 1-0Oefenwedstrijd36.000Rinus Michels
469.24/06/1990Nederland - West-Duitsland 1-2WK 199074.559L. Beenhakker
468.21/06/1990Nederland - Ierland 1-1WK 199033.288L. Beenhakker
467.16/06/1990Nederland - Engeland 0-0WK 199035.267L. Beenhakker
466.12/06/1990Nederland - Egypte 1-1WK 199033.288L. Beenhakker
465.03/06/1990Joegoslavië - Nederland 0-2Oefenwedstrijd30.000L. Beenhakker
464.30/05/1990Oostenrijk - Nederland 3-2Oefenwedstrijd48.000L. Beenhakker
463.28/03/1990Sovjet-Unie - Nederland 2-1Oefenwedstrijd60.000Nol de Ruiter
462.21/02/1990Nederland - Italië 0-0Oefenwedstrijd24.198Nol de Ruiter
.
1989
461.20/12/1989Nederland - Brazilië 0-1Oefenwedstrijd28.864Thijs Libregts
460.15/11/1989Nederland - Finland 3-0Kwal. WK 199049.000Thijs Libregts
459.11/10/1989Wales - Nederland 1-2Kwal. WK 199012.000Thijs Libregts
458.06/09/1989Nederland - Denemarken 2-2Oefenwedstrijd12.000Thijs Libregts
457.31/05/1989Finland - Nederland 0-1Kwal. WK 199046.217Thijs Libregts
456.26/04/1989Nederland - West-Duitsland 1-1Kwal. WK 199052.000Thijs Libregts
455.22/03/1989Nederland - Sovjet-Unie 2-0Oefenwedstrijd26.200Thijs Libregts
454.04/01/1989Israël - Nederland 0-2Oefenwedstrijd20.000Thijs Libregts
.
1988
453.16/11/1988Italië - Nederland 1-0Oefenwedstrijd26.000Thijs Libregts
452.19/10/1988West-Duitsland - Nederland 0-0Kwal. WK 199073.000Thijs Libregts
451.14/09/1988Nederland - Wales 1-0Kwal. WK 199058.000Thijs Libregts
450.25/06/1988Nederland - Sovjet Unie 2-0EK 198872.300Rinus Michels
449.21/06/1988West-Duitsland - Nederland 1-2EK 198861.330Rinus Michels
448.18/06/1988Nederland - Ierland 1-0EK 198870.800Rinus Michels
447.15/06/1988Engeland - Nederland 1-3EK 198868.400Rinus Michels
446.12/06/1988Sovjet-Unie - Nederland 1-0EK 198860.000Rinus Michels
445.01/06/1988Nederland - Roemenië 2-0Oefenwedstrijd12.500Rinus Michels
444.24/05/1988Nederland - Bulgarije 1-2Oefenwedstrijd10.000Rinus Michels
443.23/03/1988Engeland - Nederland 2-2Oefenwedstrijd74.590Rinus Michels
.
1987
442.16/12/1987Griekenland - Nederland 0-3Kwal. EK 1988  5.500Rinus Michels
441.09/12/1987Nederland - Cyprus 4-0Kwal. EK 1988     300Rinus Michels
440.28/10/1987Nederland - Cyprus 8-0Kwal. EK 198855.000Rinus Michels
439.14/10/1987Polen - Nederland 0-2Kwal. EK 198825.000Rinus Michels
438.09/09/1987Nederland - België 0-0Oefenwedstrijd30.311Rinus Michels
437.29/04/1987Nederland - Hongarije 2-0Kwal. EK 198853.035Rinus Michels
436.25/03/1987Nederland - Griekenland 1-1Kwal. EK 198852.000Rinus Michels
435.21/01/1987Spanje - Nederland 1-1Oefenwedstrijd16.000Rinus Michels
.
1986
434.21/12/1986Cyprus - Nederland 0-2Kwal. EK 198810.000Rinus Michels
433.19/11/1986Nederland - Polen 0-0Kwal. EK 198860.000Rinus Michels
432.15/10/1986Hongarije - Nederland 0-1Kwal. EK 198815.000Rinus Michels
431.10/09/1986Tsj.-Slowakije - Nederland 1-0Oefenwedstrijd  6.521Rinus Michels
430.14/05/1986West-Duitsland - Nederland 3-1Oefenwedstrijd36.000Rinus Michels
429.29/04/1986Nederland - Schotland 0-0Oefenwedstrijd14.500Rinus Michels
428.12/03/1986Oost-Duitsland - Nederland 0-1Oefenwedstrijd22.000L. Beenhakker
.
1985
427.20/11/1985Nederland - België 2-1Kwal. WK 198654.000L. Beenhakker
426.16/10/1985België - Nederland 1-0Kwal. WK 198636.500L. Beenhakker
425.04/09/1985Nederland - Bulgarije 1-0Oefenwedstrijd13.000L. Beenhakker
424.14/05/1985Hongarije - Nederland 0-1Kwal. WK 198675.000L. Beenhakker
423.01/05/1985Nederland - Oostenrijk 1-1Kwal. WK 198658.000L. Beenhakker
422.27/02/1985Nederland - Cyprus 7-1Kwal. WK 198622.000L. Beenhakker
.
1984
421.23/12/1984Cyprus - Nederland 0-1Kwal. WK 1986  3.500Rinus Michels
420.14/11/1984Oostenrijk - Nederland 1-0Kwal. WK 198615.000Rinus Michels
419.17/10/1984Nederland - Hongarije 1-2Kwal. WK 198655.000Kees Rijvers
418.14/03/1984Nederland - Denemarken 6-0Oefenwedstrijd  8.000Kees Rijvers
.
1983
417.17/12/1983Nederland - Malta 5-0Kwal. EK 198458.000Kees Rijvers
416.16/11/1983Nederland - Spanje 2-1Kwal. EK 198458.000Kees Rijvers
415.12/10/1983Ierland - Nederland 2-3Kwal. EK 198435.000Kees Rijvers
414.21/09/1983België - Nederland 1-1Oefenwedstrijd11.746Kees Rijvers
413.07/09/1983Nederland - IJsland 3-0Kwal. EK 1984  7.000Kees Rijvers
412.27/04/1983Nederland - Zweden 0-3Oefenwedstrijd12.000Kees Rijvers
411.16/02/1983Spanje - Nederland 1-0Kwal. EK 198445.000Kees Rijvers
.
1982
410.19/12/1982Malta - Nederland 0-6Kwal. EK 198418.000Kees Rijvers
409.10/11/1982Nederland - Frankrijk 1-2Oefenwedstrijd  9.693Kees Rijvers
408.22/09/1982Nederland - Ierland 2-1Kwal. EK 198420.500Kees Rijvers
407.01/09/1982IJsland - Nederland 1-1Kwal. EK 1984  7.000Kees Rijvers
406.25/05/1982Engeland - Nederland 2-0Oefenwedstrijd69.000Kees Rijvers
405.14/04/1982Nederland - Griekenland 1-0Oefenwedstrijd16.500Kees Rijvers
404.23/03/1982Schotland - Nederland 2-1Oefenwedstrijd71.000Kees Rijvers
.
1981
403.18/11/1981Frankrijk - Nederland 2-0Kwal. WK 198248.000Kees Rijvers
402.14/10/1981Nederland - België 3-0Kwal. WK 198256.000Kees Rijvers
401.09/09/1981Nederland - Ierland 2-2Kwal. WK 198248.000Kees Rijvers
400.01/09/1981Zwitserland - Nederland 2-1Oefenwedstrijd   7.200Kees Rijvers
399.29/04/1981Cyprus - Nederland 0-1Kwal. WK 198212.000Rob Baan
398.25/03/1981Nederland - Frankrijk 1-0Kwal. WK 198258.000Kees Rijvers
397.22/02/1981Nederland - Cyprus 3-0Kwal. WK 198213.000Rob Baan
396.06/01/1981Nederland - Italië 1-1Mini-WK20.000J. Zwartkruis
.
1980
395.30/12/1980Uruguay - Nederland 2-0Mini-WK65.000J. Zwartkruis
394.19/11/1980België - Nederland 1-0Kwal. WK 198258.000J. Zwartkruis
393.11/10/1980Nederland - West-Duitsland 1-1Oefenwedstrijd20.000J. Zwartkruis
392.10/09/1980Ierland - Nederland 2-1Kwal. WK 198225.000J. Zwartkruis
391.17/06/1980Ned. - Tsjecho-Slowakije 1-1EK 198010.000J. Zwartkruis
390.14/06/1980Nederland - West-Duitsland 2-3EK 198025.000J. Zwartkruis
389.11/06/1980Nederland - Griekenland 1-0EK 198015.000J. Zwartkruis
388.26/03/1980Frankrijk - Nederland 0-0Oefenwedstrijd46.000J. Zwartkruis
387.23/01/1980Spanje - Nederland 1-0Oefenwedstrijd20.000J. Zwartkruis
.
1979
386.21/11/1979Oost-Duitsland - Nederland 2-3Kwal. EK 198090.000J. Zwartkruis
385.17/10/1979Nederland - Polen 1-1Kwal. EK 198054.000J. Zwartkruis
384.26/09/1979Nederland - België 1-0Oefenwedstrijd21.000J. Zwartkruis
383.05/09/1979IJsland - Nederland 0-4Kwal. EK 198010.000J. Zwartkruis
382.22/05/1979Ned. - Argentinië 0-0; 7-8 n.s.Oefenwedstrijd40.000J. Zwartkruis
381.02/05/1979Polen - Nederland 2-0Kwal. EK 1980100.000J. Zwartkruis
380.28/03/1979Nederland - Zwitserland 3-0Kwal. EK 198027.000J. Zwartkruis
379.24/02/1979Italië - Nederland 3-0Oefenwedstrijd55.280J. Zwartkruis
.
1978
378.20/12/1978West-Duitsland - Nederland 3-1Oefenwedstrijd68.000J. Zwartkruis
377.15/11/1978Nederland - Oost-Duitsland 3-0Kwal. EK 198038.000J. Zwartkruis
376.11/10/1978Zwitserland - Nederland 1-3Kwal. EK 198023.000J. Zwartkruis
375.20/09/1978Nederland - IJsland 3-0Kwal. EK 198015.000J. Zwartkruis
374.25/06/1978Argentinië - Nederland 3-1 n.v.WK 197877.000Ernst Happel
373.21/06/1978Nederland - Italië 2-1WK 197855.000Ernst Happel
372.18/06/1978Nederland - West-Duitsland 2-2WK 197846.000Ernst Happel
371.14/06/1978Nederland - Oostenrijk 5-1WK 197820.000Ernst Happel
370.11/06/1978Nederland - Schotland 2-3WK 197830.000Ernst Happel
369.07/06/1978Nederland - Peru 0-0WK 197830.000Ernst Happel
368.03/06/1978Nederland - Iran 3-0WK 197843.000Ernst Happel
367.20/05/1978Oostenrijk - Nederland 0-1Oefenwedstrijd61.000Ernst Happel
366.05/04/1978Tunesië - Nederland 0-4Oefenwedstrijd28.000Ernst Happel
365.22/02/1978Israël - Nederland 1-2Oefenwedstrijd25.000Ernst Happel
.
1977
364.26/10/1977Nederland - België 1-0Kwal. WK 197862.000J. Zwartkruis
363.12/10/1977Noord-Ierland - Nederland 0-1Kwal. WK 197830.000Ernst Happel
362.05/10/1977Nederland - Sovjet-Unie 0-0Oefenwedstrijd15.000J. Zwartkruis
361.31/08/1977Nederland - IJsland 4-1Kwal. WK 197825.000Ernst Happel
360.26/03/1977België - Nederland 0-2Kwal. WK 197855.000J. Zwartkruis
359.09/02/1977Engeland - Nederland 0-2Oefenwedstrijd90.000J. Zwartkruis
.
1976
358.13/10/1976Nederland - Noord-Ierland 2-2Kwal. WK 197855.000J. Zwartkruis
357.08/09/1976IJsland - Nederland 0-1Kwal. WK 1978  9.000J. Zwartkruis
356.19/06/1976Joegoslavië - Nederland 2-3 nv.EK 197610.000G. Knobel
355.16/06/1976Tsjecho-Slowakije - Ned. 3-1 n.v.EK 197631.000G. Knobel
354.22/05/1976België - Nederland 1-2Kwal. EK 197619.000G. Knobel
353.25/04/1976Nederland - België 5-0Kwal. EK 197638.000G. Knobel
.
1975
352.22/11/1975Italië - Nederland 1-0Kwal. EK 197633.307G. Knobel
351.15/10/1975Nederland - Polen 3-0Kwal. EK 197660.000G. Knobel
350.10/09/1975Polen - Nederland 4-1Kwal. EK 197677.000G. Knobel
349.03/09/1975Nederland - Finland 4-1Kwal. EK 197628.000G. Knobel
348.31/05/1975Joegoslavië - Nederland 3-0Oefenwedstrijd25.000G. Knobel
347.17/05/1975West-Duitsland - Nederland 1-1Oefenwedstrijd53.000G. Knobel
346.30/04/1975België - Nederland 1-0Oefenwedstrijd15.000G. Knobel
.
1974
345.20/11/1974Nederland - Italië 3-1Kwal. EK 197661.305G. Knobel
344.09/10/1974Nederland - Zwitserland 1-0Oefenwedstrijd15.000G. Knobel
343.25/09/1974Finland - Nederland 1-3Kwal. EK 197626.000G. Knobel
342.04/09/1974Zweden - Nederland 1-5Oefenwedstrijd45.000G. Knobel
341.07/07/1974West-Duitsland - Nederland 2-1WK 197477.000Rinus Michels
340.03/07/1974Nederland - Brazilië 2-0WK 197454.000Rinus Michels
339.30/06/1974Nederland - Oost-Duitsland 2-0WK 197470.000Rinus Michels
338.26/06/1974Nederland - Argentinië 4-0WK 197455.000Rinus Michels
337.23/06/1974Nederland - Bulgarije 4-1WK 197454.000Rinus Michels
336.19/06/1974Nederland - Zweden 0-0WK 197454.000Rinus Michels
335.15/06/1974Nederland - Uruguay 2-0WK 197453.700Rinus Michels
334.05/06/1974Nederland - Roemenië 0-0Oefenwedstrijd22.000Rinus Michels
333.26/05/1974Nederland - Argentinië 4-1Oefenwedstrijd20.000Rinus Michels
332.27/03/1974Nederland - Oostenrijk 1-1Oefenwedstrijd29.000Rinus Michels
.
1973
331.18/11/1973Nederland - België 0-0Kwal. WK 197452.847F. Fadrhonc
330.10/10/1973Nederland - Polen 1-1Oefenwedstrijd18.755F. Fadrhonc
329.12/09/1973Noorwegen - Nederland 1-2Kwal. WK 197419.241F. Fadrhonc
328.29/08/1973IJsland - Nederland 1-8Kwal. WK 197422.000F. Fadrhonc
327.22/08/1973Nederland - IJsland 5-0Kwal. WK 197426.000F. Fadrhonc
326.02/05/1973Nederland - Spanje 3-2Oefenwedstrijd26.000F. Fadrhonc
325.28/03/1973Oostenrijk - Nederland 1-0Oefenwedstrijd40.000F. Fadrhonc
.
1972
324.19/11/1972België - Nederland 0-0Kwal. WK 197454.000F. Fadrhonc
323.01/11/1972Nederland - Noorwegen 9-0Kwal. WK 197456.000F. Fadrhonc
322.30/08/1972Tsjecho-Slowakije - Ned. 1-2Oefenwedstrijd38.000F. Fadrhonc
321.03/05/1972Nederland - Peru 3-0Oefenwedstrijd22.000F. Fadrhonc
320.16/02/1972Griekenland - Nederland 0-5Oefenwedstrijd24.000F. Fadrhonc
.
1971
319.01/12/1971Nederland - Schotland 2-1Oefenwedstrijd18.000F. Fadrhonc
318.17/11/1971Luxemburg - Nederland 0-8Kwal. EK 197217.500F. Fadrhonc
317.10/10/1971Nederland - Oost-Duitsland 3-2Kwal. EK 197255.000F. Fadrhonc
316.04/04/1971Joegoslavië - Nederland 2-0Kwal. EK 197225.000F. Fadrhonc
315.24/02/1971Nederland - Luxemburg 6-0Kwal. EK 197234.000F. Fadrhonc
.
1970
314.02/12/1970Nederland - Roemenië 2-0Oefenwedstrijd52.000F. Fadrhonc
313.11/11/1970Oost-Duitsland - Nederland 1-0Kwal. EK 197235.000F. Fadrhonc
312.11/10/1970Nederland - Joegoslavië 1-1Kwal. EK 197260.000F. Fadrhonc
311.28/01/1970Israël - Nederland 0-1Oefenwedstrijd18.000G. Kessler
310.14/01/1970Engeland - Nederland 0-0Oefenwedstrijd75.000G. Kessler
.
1969
309.05/11/1969Nederland - Engeland 0-1Oefenwedstrijd40.000G. Kessler
308.22/10/1969Nederland - Bulgarije 1-1Kwal. WK 197058.000G. Kessler
307.07/09/1969Polen - Nederland 2-1Kwal. WK 1970100.000G. Kessler
306.07/05/1969Nederland - Polen 1-0Kwal. WK 197045.000G. Kessler
305.16/04/1969Ned. - Tsjecho-Slowakije 2-0Oefenwedstrijd15.000G. Kessler
304.26/03/1969Nederland - Luxemburg 4-0Kwal. WK 197049.000G. Kessler
.
1968
303.27/10/1968Bulgarije - Nederland 2-0Kwal. WK 197048.000G. Kessler
302.04/09/1968Luxemburg - Nederland 0-2Kwal. WK 197051.000G. Kessler
301.05/06/1968Roemenië - Nederland 0-0Oefenwedstrijd20.000G. Kessler
300.30/05/1968Nederland - Schotland 0-0Oefenwedstrijd19.000G. Kessler
299.01/05/1968Polen - Nederland 0-0Oefenwedstrijd22.000G. Kessler
298.07/04/1968Nederland - België 1-2Oefenwedstrijd34.000G. Kessler
.
1967
297.29/11/1967Nederland - Sovjet-Unie 3-1Oefenwedstrijd60.000G. Kessler
296.01/11/1967Nederland - Joegoslavië 1-2Oefenwedstrijd64.000G. Kessler
295.04/10/1967Denemarken - Nederland 3-2Kwal. EK 196834.000G. Kessler
294.13/09/1967Nederland - Oost-Duitsland 1-0Kwal. EK 196842.000G. Kessler
293.10/05/1967Hongarije - Nederland 2-1Kwal. EK 196840.000G. Kessler
292.16/04/1967België - Nederland 1-0Oefenwedstrijd38.000G. Kessler
291.05/04/1967Oost-Duitsland - Nederland 4-3Kwal. EK 196840.000G. Kessler
.
1966
290.30/11/1966Nederland - Denemarken 2-0Kwal. EK 196832.000G. Kessler
289.06/11/1966Ned. - Tsjecho-Slowakije 1-2Oefenwedstrijd52.000G. Kessler
288.18/09/1966Oostenrijk - Nederland 2-1Oefenwedstrijd32.000G. Kessler
287.07/09/1966Nederland - Hongarije 2-2Kwal. EK 196865.000G. Kessler
286.11/05/1966Schotland - Nederland 0-3Oefenwedstrijd17.000G. Kessler
285.17/04/1966Nederland - België 3-1Oefenwedstrijd65.000G. Kessler
284.23/03/1966Nederland - West-Duitsland 2-4Oefenwedstrijd65.000G. Kessler
.
1965
283.14/11/1965Zwitserland - Nederland 2-1Kwal. WK 196648.000Denis Neville
282.17/10/1965Nederland - Zwitserland 0-0Kwal. WK 196660.000Denis Neville
281.07/04/1965Nederland - Noord-Ierland 0-0Kwal. WK 196665.000Denis Neville
280.17/03/1965Noord-Ierland - Nederland 2-1Kwal. WK 196635.000Denis Neville
279.26/01/1965Israël - Nederland 0-1Oefenwedstrijd11.000Denis Neville
.
1964
278.09/12/1964Nederland - Engeland 1-1Oefenwedstrijd60.000Denis Neville
277.25/10/1964Albanië - Nederland 0-2Kwal. WK 196625.000Denis Neville
276.30/09/1964België - Nederland 1-0Oefenwedstrijd  9.000Denis Neville
275.24/05/1964Nederland - Albanië 2-0Kwal. WK 196631.000Elek Schwartz
274.29/04/1964Nederland - Zweden 0-1Oefenwedstrijd35.000Elek Schwartz
273.12/04/1964Nederland - Oostenrijk 1-1Oefenwedstrijd49.000Elek Schwartz
272.22/03/1964België - Nederland 0-0Oefenwedstrijd43.000Elek Schwartz
.
1963
271.30/10/1963Nederland - Luxemburg 1-2Kwal. EK 196445.000Elek Schwartz
270.20/10/1963Nederland - België 1-1Oefenwedstrijd60.000Elek Schwartz
269.11/09/1963Luxemburg - Nederland 1-1Kwal. EK 196448.000Elek Schwartz
268.02/05/1963Nederland - Brazilië 1-0Oefenwedstrijd60.000Elek Schwartz
267.17/04/1963Nederland - Frankrijk 1-0Oefenwedstrijd41.000Elek Schwartz
266.31/03/1963Zwitserland - Nederland 1-1Kwal. EK 196434.000Elek Schwartz
265.03/03/1963Nederland - België 0-1Oefenwedstrijd65.000Elek Schwartz
.
1962
264.11/11/1962Nederland - Zwitserland 3-1Kwal. EK 196460.000Elek Schwartz
263.14/10/1962België - Nederland 2-0Oefenwedstrijd55.000Elek Schwartz
262.26/09/1962Denemarken - Nederland 4-1Oefenwedstrijd20.000Elek Schwartz
261.05/09/1962Ned. - Nederlandse Antillen 8-0Oefenwedstrijd16.000Elek Schwartz
260.16/05/1962Noorwegen - Nederland 2-1Oefenwedstrijd17.000Elek Schwartz
259.09/05/1962Nederland - Noord-Ierland 4-0Oefenwedstrijd30.000Elek Schwartz
258.01/04/1962België - Nederland 3-1Oefenwedstrijd58.000Elek Schwartz
.
1961
257.12/11/1961Nederland - België 0-4Oefenwedstrijd62.000Elek Schwartz
256.22/10/1961Hongarije - Nederland 3-3Kwal. WK 196228.000Elek Schwartz
255.14/05/1961Oost-Duitsland - Nederland 1-1Kwal. WK 196260.000Elek Schwartz
254.30/04/1961Nederland - Hongarije 0-3Kwal. WK 196265.000Elek Schwartz
253.19/04/1961Nederland - Mexico 1-2Oefenwedstrijd60.000Elek Schwartz
252.22/03/1961Nederland - België 6-2Oefenwedstrijd65.000Elek Schwartz
.
1960
251.30/10/1960Tsjecho-Slowakije - Ned. 4-0Oefenwedstrijd13.000Elek Schwartz
250.02/10/1960België - Nederland 1-4Oefenwedstrijd57.000Elek Schwartz
249.03/07/1960Suriname - Nederland 3-4Oefenwedstrijd12.000Elek Schwartz
248.29/06/1960Nederlandse Antillen - Ned. 0-0Oefenwedstrijd  6.000Elek Schwartz
247.26/06/1960Mexico - Nederland 3-1Oefenwedstrijd68.000Elek Schwartz
246.18/05/1960Zwitserland - Nederland 3-1Oefenwedstrijd22.000Elek Schwartz
245.24/04/1960België - Nederland 2-1Oefenwedstrijd58.000Elek Schwartz
244.03/04/1960Nederland - Bulgarije 4-2Oefenwedstrijd58.000Elek Schwartz
.
1959
243.04/11/1959Nederland - Noorwegen 7-1Oefenwedstrijd50.000Elek Schwartz
242.21/10/1959West-Duitsland - Nederland 7-0Oefenwedstrijd45.000Elek Schwartz
241.04/10/1959Nederland - België 9-1Oefenwedstrijd63.000Elek Schwartz
240.27/05/1959Nederland- Schotland 1-2Oefenwedstrijd60.000Elek Schwartz
239.13/05/1959Bulgarije - Nederland 3-2Oefenwedstrijd30.000Elek Schwartz
238.10/05/1959Turkije - Nederland 0-0Oefenwedstrijd30.000Elek Schwartz
237.19/04/1959Nederland - België 2-2Oefenwedstrijd60.000Elek Schwartz
.
1958
236.02/11/1958Nederland - Zwitserland 2-0Oefenwedstrijd63.000Elek Schwartz
235.15/10/1958Nederland - Denemarken 5-1Oefenwedstrijd58.000Elek Schwartz
234.28/09/1958België - Nederland 2-3Oefenwedstrijd57.000Elek Schwartz
233.28/05/1958Noorwegen - Nederland 0-0Oefenwedstrijd24.000Elek Schwartz
232.04/05/1958Nederland - Turkije 1-2Oefenwedstrijd60.000Elek Schwartz
231.23/04/1958Nederland - Curaçao 8-1Oefenwedstrijd50.000Elek Schwartz
230.13/04/1958België - Nederland 2-7Oefenwedstrijd57.000Elek Schwartz
.
1957
229.17/11/1957Nederland - België 5-2Oefenwedstrijd63.000Elek Schwartz
228.25/09/1957Nederland - Oostenrijk 1-1Kwal. WK 195860.000Elek Schwartz
227.11/09/1957Luxemburg - Nederland 2-5Kwal. WK 195855.000Elek Schwartz
226.26/05/1957Oostenrijk - Nederland 3-2Kwal. WK 195860.000G. Hardwick
225.28/04/1957Nederland - België 1-1Oefenwedstrijd60.000G. Hardwick
224.03/04/1957Nederland - West-Duitsland 1-2Oefenwedstrijd60.000G. Hardwick
223.20/03/1957Nederland - Luxemburg 4-1Kwal. WK 195858.000G. Hardwick
222.30/01/1957Spanje - Nederland 5-1Oefenwedstrijd105.000G. Hardwick
.
1956
221.04/11/1956Denemarken - Nederland 2-2Oefenwedstrijd49.000F. Donenfeld
220.14/10/1956België - Nederland 2-3Oefenwedstrijd58.000F. Donenfeld
219.15/09/1956Zwitserland - Nederland 2-3Oefenwedstrijd25.000H. Müller
218.06/06/1956Nederland - Saarland 3-2Oefenwedstrijd60.000Max Merkel
217.10/05/1956Nederland - Ierland 1-4Oefenwedstrijd65.000Max Merkel
216.08/04/1956België - Nederland 0-1Oefenwedstrijd52.000Max Merkel
215.14/03/1956West-Duitsland - Nederland 1-2Oefenwedstrijd39.000Max Merkel
.
1955
214.16/11/1955Saarland - Nederland 1-2Oefenwedstrijd12.000Max Merkel
213.06/11/1955Nederland - Noorwegen 3-0Oefenwedstrijd60.000Max Merkel
212.16/10/1955Nederland - België 2-2Oefenwedstrijd58.000Max Merkel
211.19/05/1955Nederland - Zwitserland 4-1Oefenwedstrijd65.000Max Merkel
210.01/05/1955Ierland - Nederland 1-0Oefenwedstrijd28.000Max Merkel
209.03/04/1955Nederland - België 1-0Oefenwedstrijd60.000Max Merkel
208.13/03/1955Nederland - Denemarken 1-1Oefenwedstrijd60.000F. Donenfeld
.
1954
207.24/10/1954België - Nederland 4-3Oefenwedstrijd47.000K. Kaufman
206.30/05/1954Zwitserland - Nederland 3-1Oefenwedstrijd25.000J. v. der Leck
205.19/05/1954Zweden - Nederland 6-1Oefenwedstrijd30.000J. v. der Leck
204.04/04/1954België - Nederland 4-0Oefenwedstrijd47.000J. v. der Leck
203.07/03/1954Nederland - Engeland (A) 1-0Oefenwedstrijd58.000J. v. der Leck
.
1953
202.25/10/1953Nederland - België 1-0Oefenwedstrijd63.000J. v. der Leck
201.27/09/1953Noorwegen - Nederland 4-0Oefenwedstrijd25.000J. v. der Leck
200.19/04/1953Nederland - België 0-2Oefenwedstrijd60.000J. v. der Leck
199.22/03/1953Nederland - Zwitserland 1-2Oefenwedstrijd60.000J. v. der Leck
198.07/03/1953Nederland - Denemarken 1-2Oefenwedstrijd63.000J. v. der Leck
.
1952
197.15/11/1952Engeland (A) - Nederland 2-2Oefenwedstrijd12.000J. v. der Leck
196.19/10/1952België - Nederland 2-1Oefenwedstrijd47.000J. v. der Leck
195.21/09/1952Denemarken - Nederland 3-2Oefenwedstrijd31.000J. v. der Leck
194.16/07/1952Nederland - Brazilië 1-5OS 195216.000J. v. der Leck
193.14/05/1952Nederland - Zweden 0-0Oefenwedstrijd60.000J. v. der Leck
192.06/04/1952België - Nederland 4-2Oefenwedstrijd46.000J. v. der Leck
.
1951
191.25/11/1951Nederland - België 6-7Oefenwedstrijd65.000J. v. der Leck
190.27/10/1951Nederland - Finland 4-4Oefenwedstrijd65.000J. v. der Leck
189.06/06/1951Nederland - Noorwegen 2-3Oefenwedstrijd65.000J. v. der Leck
188.15/04/1951Nederland - België 5-4Oefenwedstrijd60.000J. v. der Leck
.
1950
187.10/12/1950Frankrijk - Nederland 5-2Oefenwedstrijd37.000J. v. der Leck
186.12/11/1950België - Nederland 7-2Oefenwedstrijd46.000J. v. der Leck
185.15/10/1950Zwitserland - Nederland 7-5Oefenwedstrijd23.000J. v. der Leck
184.11/06/1950Finland - Nederland 4-1Oefenwedstrijd16.000J. v. der Leck
183.08/06/1950Zweden - Nederland 4-1Oefenwedstrijd38.000J. v. der Leck
182.16/04/1950België - Nederland 2-0Oefenwedstrijd46.000J. v. der Leck
.
1949
181.11/12/1949Nederland - Denemarken 0-1Oefenwedstrijd60.000J. v. der Leck
180.06/11/1949Nederland - België 0-1Oefenwedstrijd63.000J. v. der Leck
179.16/06/1949Finland - Nederland 1-4Oefenwedstrijd   5.000J. v. der Leck
178.12/06/1949Denemarken - Nederland 1-2Oefenwedstrijd40.000J. v. der Leck
177.23/04/1949Nederland - Frankrijk 4-1Oefenwedstrijd64.000K. Kaufman
176.13/03/1949Nederland - België 3-3Oefenwedstrijd60.000K. Kaufman
.
1948
175.21/11/1948België - Nederland 1-1Oefenwedstrijd46.000Tom Sneddon
174.31/07/1948Groot-Brittannië - Nederland 4-3OS 194821.000Jesse Carver
173.26/07/1948Ierland - Nederland 1-3OS 1948  8.000Jesse Carver
172.09/06/1948Nederland - Zweden 1-0Oefenwedstrijd62.000Jesse Carver
171.26/05/1948Noorwegen - Nederland 1-2Oefenwedstrijd30.000Jesse Carver
170.18/04/1948Nederland - België 2-2Oefenwedstrijd60.000Jesse Carver
169.14/03/1948België - Nederland 1-1Oefenwedstrijd46.000Jesse Carver
.
1947
168.21/09/1947Nederland - Zwitserland 6-2Oefenwedstrijd60.000Jesse Carver
167.26/05/1947Frankrijk - Nederland 4-0Oefenwedstrijd38.000Jesse Carver
166.04/05/1947België - Nederland 1-2Oefenwedstrijd45.000Jesse Carver
165.07/04/1947Nederland - België 2-1Oefenwedstrijd55.000Jesse Carver
.
1946
164.27/11/1946Engeland - Nederland 8-2Oefenwedstrijd35.000K. Kaufman
163.30/05/1946België - Nederland 2-2Oefenwedstrijd47.000K. Kaufman
162.12/05/1946Nederland - België 6-3Oefenwedstrijd58.000K. Kaufman
161.10/03/1946Luxemburg - Nederland 2-6Oefenwedstrijd12.000K. Kaufman
.
TWEEDE WERELDOORLOG (1940-1945)
.
1940
160.21/04/1940Nederland - België 4-2Oefenwedstrijd45.000B.Glendenning
159.31/03/1940Nederland - Luxemburg 4-5Oefenwedstrijd32.000B.Glendenning
158.17/03/1940België - Nederland 7-1Oefenwedstrijd31.000B.Glendenning
.
1939
157.07/05/1939Zwitserland - Nederland 2-1Oefenwedstrijd19.000B.Glendenning
156.23/04/1939Nederland - België 3-2Oefenwedstrijd53.000B.Glendenning
155.19/03/1939België - Nederland 5-4Oefenwedstrijd46.000B.Glendenning
154.26/02/1939Nederland - Hongarije 3-2Oefenwedstrijd26.000B.Glendenning
.
1938
153.23/10/1938Denemarken - Nederland 2-2Oefenwedstrijd21.000B.Glendenning
152.05/06/1938Ned. - Tsjecho-Slowakije 0-3 n.v.WK 193820.000B.Glendenning
151.21/05/1938Nederland- Schotland 1-3Oefenwedstrijd50.000B.Glendenning
150.03/04/1938België - Nederland 1-1Kwal. WK 193848.000B.Glendenning
149.27/02/1938Nederland - België 7-2Oefenwedstrijd51.000B.Glendenning
.
1937
148.28/11/1937Nederland - Luxemburg 4-0Kwal. WK 193840.000B.Glendenning
147.31/10/1937Nederland - Frankrijk 2-3Oefenwedstrijd44.000B.Glendenning
146.02/05/1937Nederland - België 1-0Oefenwedstrijd60.000B.Glendenning
145.04/04/1937België - Nederland 2-1Oefenwedstrijd48.000B.lendenning
144.07/03/1937Nederland - Zwitserland 2-1Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
143.31/01/1937Duitsland - Nederland 2-2Oefenwedstrijd70.000B.Glendenning
.
1936
142.01/11/1936Nederland - Noorwegen 3-3Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
141.03/05/1936België - Nederland 1-1Oefenwedstrijd55.000B.Glendenning
140.29/03/1936Nederland - België 8-0Oefenwedstrijd32.000B.Glendenning
139.12/01/1936Frankrijk - Nederland 1-6Oefenwedstrijd35.000B.Glendenning
.
1935
138.08/12/1935Ierland - Nederland 3-5Oefenwedstrijd35.000B.Glendenning
137.03/11/1935Nederland - Denemarken 3-0Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
136.18/05/1935Nederland - Engeland 0-1Oefenwedstrijd33.000B.Glendenning
135.12/05/1935België - Nederland 0-2Oefenwedstrijd50.000B.Glendenning
134.31/03/1935Nederland - België 4-2Oefenwedstrijd33.000B.Glendenning
133.17/02/1935Nederland - Duitsland 2-3Oefenwedstrijd31.000B.Glendenning
.
1934
132.04/11/1934Zwitserland - Nederland 2-4Oefenwedstrijd21.000B.Glendenning
131.27/05/1934Nederland - Zwitserland 2-3WK 193425.000B.Glendenning
130.10/05/1934Nederland - Frankrijk 4-5Oefenwedstrijd35.000B.Glendenning
129.29/04/1934België - Nederland 2-4Kwal. WK 193442.000B.Glendenning
128.08/04/1934Nederland - Ierland 5-2Kwal. WK 193438.000B.Glendenning
127.11/03/1934Nederland - België 9-3Oefenwedstrijd32.000B.Glendenning
.
1933
126.10/12/1933Nederland - Oostenrijk 0-1Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
125.07/05/1933Nederland - België 1-2Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
124.09/04/1933België - Nederland 1-3Oefenwedstrijd45.000B.Glendenning
123.05/03/1933Nederland - Hongarije 1-2Oefenwedstrijd25.000B.Glendenning
122.22/01/1933Nederland - Zwitserland 0-2Oefenwedstrijd28.000B.Glendenning
.
1932
121.04/12/1932Duitsland - Nederland 0-2Oefenwedstrijd49.000B.Glendenning
120.29/05/1932Ned. - Tsjecho-Slowakije 1-2Oefenwedstrijd26.000B.Glendenning
119.08/05/1932Nederland - Ierland 0-2Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
118.17/04/1932Nederland - België 2-1Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
117.20/03/1932België - Nederland 1-4Oefenwedstrijd40.000B.Glendenning
.
1931
116.29/11/1931Frankrijk - Nederland 3-4Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
115.14/06/1931Denemarken - Nederland 0-2Oefenwedstrijd24.000B.Glendenning
114.03/05/1931België - Nederland 4-2Oefenwedstrijd45.000B.Glendenning
113.26/04/1931Nederland - Duitsland 1-1Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
112.29/03/1931Nederland - België 3-2Oefenwedstrijd32.000B.Glendenning
.
1930
111.02/11/1930Zwitserland - Nederland 6-3Oefenwedstrijd18.000B.Glendenning
110.08/06/1930Hongarije - Nederland 6-2Oefenwedstrijd25.000B.Glendenning
109.18/05/1930België - Nederland 3-1Oefenwedstrijd32.000B.Glendenning
108.04/05/1930Nederland - België 2-2Oefenwedstrijd32.000B.Glendenning
107.06/04/1930Nederland - Italië 1-1Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
.
1929
106.03/11/1929Nederland - Noorwegen 1-4Oefenwedstrijd19.000B.Glendenning
105.12/06/1929Noorwegen - Nederland 4-4Oefenwedstrijd16.000B.Glendenning
104.09/06/1929Zweden - Nederland 6-2Oefenwedstrijd18.000B.Glendenning
103.05/05/1929België - Nederland 3-1Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
102.17/03/1929Nederland - Zwitserland 3-2Oefenwedstrijd25.000B.Glendenning
.
1928
101.02/12/1928Italië - Nederland 3-2Oefenwedstrijd40.000B.Glendenning
100.04/11/1928Nederland - België 1-1Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
099.14/06/1928Nederland - Egypte 1-2Oefenwedstrijd11.000B.Glendenning
098.08/06/1928Nederland - Chili 2-2 n.v.OS 192818.000B.Glendenning
097.05/06/1928Nederland - België 3-1OS 192822.000B.Glendenning
096.30/05/1928Nederland - Uruguay 0-2OS 192840.000B.Glendenning
095.06/05/1928Zwitserland - Nederland 2-1Oefenwedstrijd20.000B.Glendenning
094.22/04/1928Nederland - Denemarken 2-0Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
093.01/04/1928België - Nederland 1-0Oefenwedstrijd40.000B.Glendenning
092.11/03/1928Nederland - België 1-1Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
.
1927
091.20/11/1927Duitsland - Nederland 2-2Oefenwedstrijd60.000B.Glendenning
090.13/11/1927Nederland - Zweden 1-0Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
089.12/06/1927Denemarken - Nederland 1-1Oefenwedstrijd25.000B.Glendenning
088.01/05/1927Nederland - België 3-2Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
087.18/04/1927Ned. - Tsjecho-Slowakije (A) 8-1Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
086.13/03/1927België - Nederland 2-0Oefenwedstrijd45.000B.Glendenning
.
1926
085.31/10/1926Nederland - Duitsland 2-3Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
084.13/06/1926Denemarken - Nederland 4-1Oefenwedstrijd25.000B.Glendenning
083.02/05/1926Nederland - België 1-5Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
082.18/04/1926Duitsland - Nederland 4-2Oefenwedstrijd70.000B.Glendenning
081.28/03/1926Nederland - Zwitserland 5-0Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
080.14/03/1926België - Nederland 1-1Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
.
1925
079.25/10/1925Nederland - Denemarken 4-2Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
078.03/05/1925Nederland - België 5-0Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
077.19/04/1925Zwitserland - Nederland 4-1Oefenwedstrijd20.000B.Glendenning
076.29/03/1925Nederland - Duitsland 2-1Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
075.15/03/1925België - Nederland 0-1Oefenwedstrijd30.000B.Glendenning
.
1924
074.02/11/1924Nederland - Zuid-Afrika 2-1Oefenwedstrijd26.000J.E. Bollington
073.09/06/1924Nederland - Zweden 1-3 (replay)OS 192424.000Bill Townley
072.08/06/1924Nederland - Zweden 1-1 n.v.OS 192430.000Bill Townley
071.06/06/1924Nederland - Uruguay 1-2OS 192440.000Bill Townley
070.02/06/1924Nederland - Ierland 2-1OS 1924  2.000Bill Townley
069.27/05/1924Nederland - Roemenië 6-0OS 1924      500Bill Townley
068.27/04/1924België - Nederland 1-1Oefenwedstrijd30.000Bill Townley
067.21/04/1924Nederland - Duitsland 0-1Oefenwedstrijd26.000Bill Townley
066.23/03/1924Nederland - België 1-1Oefenwedstrijd30.000Bill Townley
.
1923
065.25/11/1923Nederland - Zwitserland 4-1Oefenwedstrijd25.000B.Glendenning
064.10/05/1923Duitsland - Nederland 0-0Oefenwedstrijd28.000F. Warburton
063.29/04/1923Nederland - België 1-1Oefenwedstrijd30.000F. Warburton
062.02/04/1923Nederland - Frankrijk 8-1Oefenwedstrijd30.000F. Warburton
.
1922
061.19/11/1922Zwitserland - Nederland 5-0Oefenwedstrijd12.000F. Warburton
060.07/05/1922Nederland - België 1-2Oefenwedstrijd29.000F. Warburton
059.17/04/1922Nederland - Denemarken 2-0Oefenwedstrijd30.000F. Warburton
058.26/03/1922België - Nederland 4-0Oefenwedstrijd30.000F. Warburton
.
1921
057.13/11/1921Frankrijk - Nederland 0-5Oefenwedstrijd25.000F. Warburton
056.12/06/1921Denemarken - Nederland 1-1Oefenwedstrijd22.000Jim Waites
055.15/05/1921België - Nederland 1-1Oefenwedstrijd30.000F. Warburton
054.08/05/1921Nederland - Italië 2-2Oefenwedstrijd30.000F. Warburton
053.28/03/1921Nederland - Zwitserland 2-0Oefenwedstrijd28.000F. Warburton
.
1920
052.05/09/1920Nederland - Spanje 1-3OS 192014.000F. Warburton
051.31/08/1920België - Nederland 3-0OS 192030.000F. Warburton
050.29/08/1920Nederland - Zweden 5-4OS 192012.000F. Warburton
049.28/08/1920Nederland - Luxemburg 3-0OS 192018.000F. Warburton
048.16/05/1920Zwitserland - Nederland 2-1Oefenwedstrijd  5.000F. Warburton
047.13/05/1920Italië - Nederland 1-1Oefenwedstrijd12.000F. Warburton
046.05/04/1920Nederland - Denemarken 2-0Oefenwedstrijd30.000F. Warburton
.
1919
045.31/08/1919Noorwegen - Nederland 1-1Oefenwedstrijd17.000F. Warburton
044.24/08/1919Zweden - Nederland 4-1Oefenwedstrijd22.000F. Warburton
043.09/06/1919Nederland - Zweden 3-1Oefenwedstrijd32.200J. Reynolds
.
EERSTE WERELDOORLOG (1914-1918)
.
1914
042.17/05/1914Denemarken - Nederland 4-3Oefenwedstrijd11.000Billy Hunter
041.26/04/1914Nederland - België 4-2Oefenwedstrijd28.000Billy Hunter
040.05/04/1914Nederland - Duitsland 4-4Oefenwedstrijd18.000Billy Hunter
039.15/03/1914België - Nederland 2-4Oefenwedstrijd20.000Billy Hunter
.
1913
038.15/11/1913Engeland (A) - Nederland 2-1Oefenwedstrijd14.000E. Chadwick
037.20/04/1913Nederland - België 2-4Oefenwedstrijd12.000T. Bradshaw
036.24/03/1913Nederland - Engeland (A) 2-1Oefenwedstrijd16.000E. Chadwick
035.09/03/1913België - Nederland 3-3Oefenwedstrijd12.000E. Chadwick
.
1912
034.17/11/1912Duitsland - Nederland 2-3Oefenwedstrijd20.000F. Warburton
033.04/07/1912Nederland - Finland 9-0OS 1912  4.000E. Chadwick
032.02/07/1912Nederland - Denemarken 1-4OS 191212.000E. Chadwick
031.30/06/1912Nederland - Oostenrijk 3-1OS 1912  7.000E. Chadwick
030.29/06/1912Zweden - Nederland 3-4OS 191218.000E. Chadwick
029.28/04/1912Nederland - België 4-3Oefenwedstrijd10.000E. Chadwick
028.24/03/1912Nederland - Duitsland 5-5Oefenwedstrijd10.000E. Chadwick
027.16/03/1912Engeland (A) - Nederland 4-0Oefenwedstrijd12.000E. Chadwick
026.10/03/1912België - Nederland 1-2Oefenwedstrijd14.000E. Chadwick
.
1911
025.17/04/1911Nederland - Engeland (A) 0-1Oefenwedstrijd11.000E. Chadwick
024.02/04/1911Nederland - België 3-1Oefenwedstrijd  9.000E. Chadwick
023.19/03/1911België - Nederland 1-5Oefenwedstrijd12.000E. Chadwick
.
1910
022.16/10/1910Duitsland - Nederland 1-2Oefenwedstrijd  4.000Jimmy Hogan
021.24/04/1910Nederland - Duitsland 4-2Oefenwedstrijd10.000E. Chadwick
020.10/04/1910Nederland - België 7-0Oefenwedstrijd11.000E. Chadwick
019.13/03/1910België - Nederland 3-2Oefenwedstrijd  8.500E. Chadwick
.
1909
018.11/12/1909Engeland (A) - Nederland 9-1Oefenwedstrijd18.000E. Chadwick
017.25/04/1909Nederland - België 4-1Oefenwedstrijd10.000E. Chadwick
016.12/04/1909Nederland - Engeland (A) 0-4Oefenwedstrijd15.000E. Chadwick
015.21/03/1909België - Nederland 1-4Oefenwedstrijd  7.000E. Chadwick
.
1908
014.25/10/1908Nederland - Zweden 5-3Oefenwedstrijd  8.000E. Chadwick
013.23/10/1908Nederland - Zweden 2-0OS 1908  2.000E. Chadwick
012.22/10/1908Groot-Brittannië - Nederland 4-0OS 1908  6.000E. Chadwick
011.10/05/1908Nederland - Frankrijk 4-1Oefenwedstrijd  3.000C. van Hasselt
010.26/04/1908Nederland - België 3-1Oefenwedstrijd10.000C. van Hasselt
009.29/03/1908België - Nederland 1-4Oefenwedstrijd  2.000C. van Hasselt
.
1907
008.21/12/1907Engeland (A) - Nederland 12-2Oefenwedstrijd10.000C. van Hasselt
007.09/05/1907Nederland - België 1-2Oefenwedstrijd10.000C. van Hasselt
006.14/04/1907België - Nederland 1-3Oefenwedstrijd  2.500C. van Hasselt
005.01/04/1907Nederland - Engeland (A) 1-8Oefenwedstrijd 8.000C. van Hasselt
.
1906
004.13/05/1906Nederland - België 2-3Oefenwedstrijd10.000C. van Hasselt
003.29/04/1906België - Nederland 5-0Oefenwedstrijd  2.000C. van Hasselt
.
1905
002.14/05/1905Nederland - België 4-0*Oefenwedstrijd30.000C. van Hasselt
001.30/04/1905België - Nederland 1-4Oefenwedstrijd      800C. van Hasselt
.
.* Geen wedstrijdbeelden beschikbaar

 

 

 

 

 



Laat een bericht achter!

Comment Section

0 reacties op “Interlands

Plaats een reactie


*